Postaw na zieloną energię - Fotowoltaika Lublin

Postaw na zieloną energię!

Wykorzystanie instalacji fotowoltaicznej o odpowiednio dobranej mocy przynosi następujące korzyści:

  • niższa emisja dwutlenku węgla,
  • całkowite pokrycie zapotrzebowania na energię elektryczną,
    z uwagi na zieloną energię, 
  • obniżenie rachunków za prąd o nawet 90%, co skutkuje zwrotem kosztów instalacji fotowoltaicznej już po 6 latach – daje nam to około 30 lat, kiedy płynący z niej prąd staje się zyskiem,
  • większa niezależność od podwyżek cen energii,
  • możliwość pozyskania dofinansowania,
  • wysoka trwałość instalacji i łatwość jej obsługi,

Instalacje Fotowoltaiczne Lublin

Instalacje Fotowoltaiczne Lublin

W APP Energy zwracamy uwagę na jakość ogniw paneli fotowoltaicznych, falowników, a także mocowań wykorzystywanych podczas realizacji zleceń. Projekt instalacji fotowoltaicznych dostosowujemy do indywidualnych preferencji każdego klienta. Panele słoneczne przytwierdzane są za pomocą specjalnych mocowań na dachach oraz gruncie, uwzględniając ówczesny projekt przygotowany przez naszych specjalistów. Cała procedura jest procesem bezpiecznym i nie tworzy żadnych uszkodzeń. Jest przyjazna również pod względem konserwacji oraz obsługi – gwarantuje liczne korzyści.

 

 

Oferta instalacji fotowoltaicznych APP Energy

Zajmujemy się przeprowadzeniem całego procesu inwestycyjnego związanego z instalacją paneli fotowoltaicznych u naszych klientów – począwszy od doboru odpowiedniego urządzenia, aż po przyłączenie instalacji do zakładu energetycznego.

 


Dlaczego inwestycja w fotowoltaikę jest opłacalna?

Darmowy prąd przez cały rok

Nadwyżki prądu produkowane latem, gdy do powierzchni ziemi dociera więcej światła, możesz odzyskać zimą. Dzięki temu zyskujesz darmowy prąd niezależnie od nasłonecznienia.

Szybki zwrot nakładów

Inwestycja w fotowoltaikę zwróci się już w przeciągu 4-6 lat, w zależności od wielkości instalacji. Jest to bardzo krótki okres w porównaniu z czasem, przez jaki instalacja będzie Ci służyć.

Niezawodność

Montujemy panele najwyższej jakości i wiodących marek, dzięki czemu możesz być pewien, że będą one działać bezawaryjnie. Po montażu paneli są one w pełni bezobsługowe.


Swoją ofertę kierujemy między innymi do:

Osób indywidualnych

Instalacja fotowoltaiczna zamontowana na dachu domu jednorodzinnego przez lubelską firmę APP Energy

Gospodarstw rolnych

Panele fotowoltaiczne umieszczone na gruncie przez firmę APP Energy

Przedsiębiorców

Instalacja fotowoltaiczna na dachu pensjonatu, wykonana przez firmę APP Energy

Budynków użyteczności publicznej

Instalacja fotowoltaiczna na dachu pensjonatu, wykonana przez firmę APP Energy

OGNIWA FOTOWOLTAICZNE – UMÓW SIĘ NA ROZMOWĘ ZE SPECJALISTĄ

Fotowoltaika APP Energy

Wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów w branży odnawialnych źródeł energii, pozwala na indywidualny dobór odpowiedniego rozwiązania dla każdego klienta. Ponadto instalatorzy APP Energy wykonali już setki instalacji fotowoltaicznych i kolektorów słonecznych, przez co montaż paneli fotowoltaicznych przebiega szybko i profesjonalnie. OZE jest dla nas nie tylko pracą, ale także pasją, dzięki czemu nieustannie zwiększamy wiedzę na różne tematy związane z fotowoltaiką. Siedziba naszej firmy znajduje się w Lublinie, jednakże wykonujemy realizacje na terenie całego województwa lubelskiego. Zlecenia montażowe realizujemy zgodnie z prawem oraz normami budowlanymi, biorąc pod uwagę standardy dobrej obsługi klienta.


Własna elektrownia słoneczna w 4 prostych krokach:

1. Darmowy audyt

Zadzwoń lub napisz do nas, aby umówić się na bezpłatną wycenę. Nasz specjalista spotka się z Tobą w dogodnym terminie i znajdzie rozwiązanie skrojone dla Twoich potrzeb. Weźmiemy pod uwagę czynniki architektoniczne, a także Twoje możliwości finansowe.

2. Projekt instalacji

Przygotujemy projekt instalacji uwzględniając konstrukcję dachu i zacienienie, aby fotowoltaika przynosiła Ci jak najwięcej korzyści. Dobierzemy również najbardziej opłacalny sposób finansowania.

3. Montaż

Sprzęt zostanie bezpiecznie dostarczony na miejsce, a nasi fachowcy zamontują instalację zgodnie z wcześniej przygotowanym projektem.

4. Przyłączenie do sieci

Zajmiemy się wszystkimi formalnościami związanymi z przyłączeniem instalacji do sieci, co pozwoli Ci odebrać nadwyżki prądu w okresach mniejszego nasłonecznienia.


Nasi partnerzy:

Partnerzy firmy APP Energy


Profil APP Energy na Facebooku:

Chcesz być z nami na bieżąco? Zachęcamy do śledzenia aktualności na naszym Facebooku. Dowiesz się o najnowszych produktach, informacjach, a także promocjach dotyczących instalacji paneli fotowoltaicznych w Lublinie i okolicach. Sprawdź!

Instalacja fotowoltaiczna wykonana w Lublinie przez firmę APP Energy


Aktualności:

Carport fotowoltaiczny, czyli nowoczesna wiata samochodowa

Panele fotowoltaiczne od jakiegoś czasu cieszą się niesłabnącym powodzeniem. Montowane są zazwyczaj na dachach budynków oraz przy pomocy specjalnych konstrukcji umieszczanych wprost na gruncie. Ciekawym sposobem na wykorzystanie paneli jest carport, czyli wiata fotowoltaiczna. Dowiedz się czym jest taka instalacja i komu może się przydać.

Czytaj dalej…

Warunki programu „Mój Prąd 3.0” w 2021

„Mój Prąd” to jeden z popularniejszych rządowych programów dotyczący dofinansowania na instalacje fotowoltaiczne dla osób fizycznych. Nabór do 3 edycji programu rusza dopiero w lipcu, jednak już teraz rząd przedstawił zmiany i nowe zasady obowiązujące w kolejnej odsłonie „Mojego Prądu”.

Czytaj dalej…

Fotowoltaika na raty z EKO Kredytem BOŚ Banku

Instalacja fotowoltaiczna na kredyt to bardzo popularne rozwiązanie wśród inwestorów. Za pomocą preferencyjnego kredytu, miesięczna rata może wynieść mniej niż obecne rachunki za prąd. Kredyt jest spłacany oszczędnościami, które generuje własna elektrownia.

Czytaj dalej…


Najpopularniejsze wpisy na blogu:

Budowa własnej farmy fotowoltaicznej. Jak wygląda proces inwestycyjny?

Odnawialne źródła energii (OZE) to niezwykle dynamicznie rozwijająca się branża. Dzieje się tak, z dwóch powodów. Po pierwsze polskie społeczeństwo jest coraz bardziej świadome wpływu jaki wywiera na ekologię. Po drugie stopniowo zwiększa się liczba regulacji prawnych ułatwiających przedsiębiorcom zakładanie farm fotowoltaicznych. Pozwala to zarabiać na energii elektrycznej bez konieczności inwestowania w naftę czy węgiel. Wystarczy tylko kawałek własnego lub dzierżawionego gruntu oraz umiejętne wykorzystanie promieni słonecznych.

Czytaj dalej…

Czy należy usuwać śnieg z paneli fotowoltaicznych?

Instalacje paneli fotowoltaicznych, mimo tego, że stają się coraz popularniejsze, nadal są nowością w naszym kraju. Właściciele dopiero uczą się jak o nie dbać i jak z nimi postępować. Zima i wiążące się z nią zjawiska takie jak zalegający śnieg to prawdziwe wyzwanie dla posiadaczy modułów fotowoltaicznych. Szczególnie, gdy jest to ich pierwsza zima z nową instalacją. Wówczas pojawiają się liczne pytania, na które postaramy się szczegółowo odpowiedzieć.

Czytaj dalej…

Czy fotowoltaika dla firm się opłaca?

Jesteś przedsiębiorcą i zastanawiasz się nad montażem instalacji fotowoltaicznej na dachu Twojej firmy? A może jeszcze o tym nie myślałeś i znalazłeś się tutaj przez przypadek? Warto się jednak nad tym zastanowić, gdyż panele fotowoltaiczne to prawdziwa szansa dla przedsiębiorców. Montaż instalacji fotowoltaicznej może generować nie tylko oszczędności, ale również wpływa pozytywnie na wizerunek Twojej firmy.

Czytaj dalej…

5 sytuacji, w których nie warto inwestować w fotowoltaikę

Energia słoneczna jest przyjazna środowisku, tania i bezpieczna – to zachęca wielu właścicieli domów jednorodzinnych do inwestycji w systemy fotowoltaiczne. W dodatku od kilku lat prawo jest w tej dziedzinie o wiele bardziej przyjazne niż kiedyś – obecnie na budowę tego typu instalacji nie są potrzebne żadne pozwolenia, a poniesione koszty zwracają się po kilku latach.

Czytaj dalej…

Instalacja fotowoltaiczna dla obiektu hotelowego i restauracji na Krakowskim Kazimierzu

W ostatnim czasie odwiedziliśmy stolicę Małopolski i zamontowaliśmy instalację fotowoltaiczną na jednym z budynków mieszczących się na krakowskim Kazimierzu. Bardzo cieszymy się, że mogliśmy chociaż trochę przyczynić się do redukcji zanieczyszczenia w tym mieście.

Czytaj dalej…

APP Energy na targach rolniczych w Końskowoli i Sitnie

Ostatnio mieliśmy okazję uczestniczyć w dwóch ważnych imprezach dla branży rolniczej:

  • Dzień otwartych drzwi w Końskowoli: 30 czerwca 2019 r.
  • Wystawa Zwierząt Hodowlanych, Maszyn i Urządzeń Rolniczych w Sitnie: 5-7 lipca 2019 r.

Czytaj dalej…

Metamorfoza gruntu pod instalację fotowoltaiczną

Czasami grunt który na pierwszy rzut oka wydaje się być nieużytkiem można zagospodarować budując na nim chociażby instalację fotowoltaiczną. W tym przypadku konieczne było zastosowanie palowanej konstrukcji. Budowa wymagała nie lada cierpliwości i siły, ponieważ ta niepozorna skarpa składa się głównie z kamienia wapiennego.

Czytaj dalej…